Koncerty, Warszawa. Lato na Pradze 2021 wraca! Kto zagra? Ile kosztują bilety?

Materiał informacyjny Eventim.pl
Koncerty, Warszawa. Lato na Pradze 2021. Miejski festiwal powracaj z drugą edycją! Kto zagra?
Koncerty, Warszawa. Lato na Pradze 2021. Miejski festiwal powracaj z drugą edycją! Kto zagra? mat. prasowe
Koncerty w plenerze wracają! W Warszawie odbędzie się druga edycja festiwalu Lato na Pradze. Od 1 lipca - 31 sierpnia 2021 w ogrodzie Pragi Centrum zagrają najlepsi polscy artyści. Wśród nich m.in. Nosowska, Beata Kozidrak, Kayah, Brodka i Krzysztof Zalewski.

Po raz kolejny, warszawska Praga stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Was i Waszych znajomych. W ramach miejskiego festiwalu "Lato na Pradze" będziemy mogli usłyszeć na żywo koncerty polskich gwiazd. Wśród nich m.in. Kayah, Daria Zawiałow, Brodka, Natalia Przybysz czy Krzysztof Zalewski. Poza koncertami - na wszystkich fanów festiwalowego klimatu - czekać będzie miasteczko, a w nim foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu, sety DJ-skie, strefa silent disco i muzyka na żywo. Organizatorzy zapowiadają, że to nie koniec atrakcji, jakie przygotowano dla festiwalowiczów!

Koncerty w Warszawie: Lato na Pradze 2021 - bilety

Koncerty w ramach festiwalu na Pradze odbywać się będą niemalże codziennie przez cały lipiec i sierpień 2021. Ceny biletów rozpoczynają się od 39 zł. Tutaj możecie kupić bilet na koncert (KUP BILET!)

Lato na Pradze 2021 - kto zagra? Artyści, daty koncertów:

Plakat wydarzenia:
Koncerty, Warszawa. Lato na Pradze 2021

Koncerty w Warszawie a COVID-19

Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych - zapewniają organizatorzy wydarzenia.

Wydarzenie otrzymało wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Gdzie się odbędzie Festiwal na Pradze? - mapa, dojazd

W Praga Centrum przy ul. Szwedzkiej 2/4

Festiwal Lato na Pradze - tak wyglądał rok temu - wideo

Podczas pierwszej edycji wystąpili m.in: Krzysztof Zalewski, Beata Kozidrak, Daria Zawialow, Kayah, Nosowska, Hania Rani, Brodka, Natalia Przybysz, Kwiat Jabłoni, Jan Rapowanie, Ralph Kaminski, Bitamina, Król i Sanah.

Wideo

Dodaj ogłoszenie