Zawodnicy Klubu Sportowego Badminton Ostrołęka na podium Grand Prix Lotka Sochaczew, 2.12.2023

Milena Jaroszewska
Klub Sportowy Badminton Ostrołęka
2 grudnia reprezentanci Klubu Sportowego badminton Ostrołęka zagrali w Mikołajkowym Turnieju pod patronatem honorowym Starosty Sochaczewskiego – Grand Prix Lotka Sochaczew Vol.2.

Krzysztof Studniarski i Bartosz Nowak zajęli drugie miejsce w deblu mężczyzn C, a Marek Pawlak i Mariusz Bacławski wywalczyli brąz w grach podwójnych mężczyzn B.

Drugie miejsce na podium wywalczyli Krzysztof Studniarski i Bartosz Nowak w deblu mężczyzn C. Passę wszystkich wygranych pojedynków doprowadzili do meczu finałowego, w którym po bardzo wyrównanym pojedynku musieli uznać wyższość przeciwników. Do srebra chłopaków nasi kolejni zawodnicy: Marek Pawlak i Mariusz Bacławski dorzucili brąz w grach podwójnych mężczyzn B

- informuje Mariusz Bacławski, prezes Klubu Sportowego Badminton Ostrołęka.